Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Tommee Tippee PP Closer To Nature Biberon 2li 260 ml Beyaz

91,43 TL
Stok Kodu 34501
Ürün Açıklaması
Tommee Tippee PP Closer To Nature Biberon 2li 260 ml Özellikleri;


Emzirme uzmanları ve anneler ile birlikte geliştirilen, anne memesinin doğal esnekliğini ve hareketini taklit eden Closer to Nature biberon, devrim niteliğinde tasarımıyla, ‘’Anne Teni’’ hissi veren yumuşak silikon uç besleme sırasında hafifçe uzar ve esner böylece bebeğinize doğal bir emme deneyimi sunar.
Üzerinde bulunan süper hassas valf, hava akışını azaltarak bebeklerin daha fazla süt emmesini ve daha az hava yutmasını sağlar.
Tüm Tommee Tippee biberon ve emzikleri BPA içermez.
Closer to Nature biberonların kompakt şekli, bebeğin doğal bir konumda beslenmesini ve anne veya babaya daha yakın olmasını sağlar.
Kolay kavranabilir biberon 3 şekilde farklı tutuş şekliyle sizin ve bebeğiniz için emzirme sürecini kolaylaştırır.
Her bebek farklı olduğu ve farklı oranlarda gelişeceği için devrim yaratan Closer to Nature biberon emziklerimiz, yavaş, orta ve hızlı olarak farklı akış aralıklarına uygun olarak tasarlanmıştır.
Akış hızı biberon emziğinin üzerinde rakam olarak bulunmaktadır.
Eğer bebeğinizin biberonun içinde bulunan sütü bitirmesi 20 dakikanın üzerine çıkıyorsa, yada biberonu emerken zorlanıyorsa bir üst akış hızına geçmenizi öneririz.
Ayrıca biberon emziklerini, her 4-6 haftada bir veya herhangi bir aşınma ve yıpranmanın belirtisinde değiştirmenizi öneririz.
Biberonunuzu temizledikten sonra lütfen emziğin üzerinde bulunan süper hassas valfı sıkarak açık olduğuna emin olun.