Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Siveno %100 Doğal Dudak Koruyucu Yoğun Etki 6 Gr

23,70 TL
Stok Kodu 36683
Marka Siveno
Ürün Açıklaması
Siveno %100 Doğal Dudak Koruyucu Yoğun Etki 6 Gr Özellikleri;


Kuru ve çatlamış dudaklar için özel bitki yağlarından oluşan %100 doğal dudak koruyucusudur.
Dudaklarda oluşabilecek yoğun kuruluk ve buna bağlı rahatsızlıklara karşı besleyici ve koruyucu etkisi bulunan gama linoleik asit bakımından zengin Çuha çiçeği yağı içerir. Omega 7 ve antioksidanlarca zengin yalancı iğde yağı hassas ve çok kuru dudakları nemlendirir ve bariyerini korur.
•Paraben, Fosfat, Alkol, SLS, SLES, Silikon, sıvı parafin ve diğer sentetik yağlar, sentetik emülgatör, boya, BHT, BHA ya da diğer sentetik koruyucular içermez.
•Dermatolojik olarak test edilmiştir.
KULLANIM ŞEKLİ:
İhtiyaca göre dudaklarınıza uygulayın.
UYARILAR:
Haricen kullanılır. Çocuklardan uzak tutun. Gözle temasından sakının. Oda sıcaklığında (25 C) muhafaza edin. Güneş ile direk temasını engelleyin.
ÜRÜN HAKKINDA DİĞER BİLGİLER:
Cuha Çiçeği Yağı: Çuha çiçeği yağı ɣ-linoleik asit bakımından zengin olan en önemli bitki yağlarındandır. Dudaklarda oluşabilecek yoğun kuruluk ve buna bağlı rahatsızlıklara karşı besleyici, onarıcı ve koruyucu etkisi bulunur.
Yalancı İğde Yağı: Antioksidan bileşenler, Omega 3, 6 ve Omega 7 olarak bilinen palmitoleik asit bakımından zengin olan Yalancı İğde yağı yatıştırıcı etkisi ile cildi rahatlatır. Hassas ve çok kuru dudakları nemlendirir ve bariyerini korur.
Aynısefa Yağı: Omega 6 yağ asitleri bakımından zengin Aynısefa yağı, cildi besler, nemlendirir. Çatlamış dudakları yumuşatır, pürüzsüzleştirir.
Çevre dostu ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmez, yeraltı sularını ve doğayı kirletmez.
Doğada çözünebilen gıda tipi ambalaj kullanılmıştır.
Kapak açıldıktan sonra kullanım ömrü 6 aydır. Ürünün raf ömrü 36 aydır.