Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Sevi Bebe Sünnet Külodu ART-231 Beyaz

95,32 TL
Stok Kodu 18823
Marka Sevi Bebe
Ürün Açıklaması
Sevi Bebe Sünnet Külodu ART-231 Özellikleri;


%100 Pamuk
Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı yaralı bölgeyi korur.
Konforlu bir uyku sağlar.

Dünya çocuklarına Sevibebe’nin kazandırdığı bir yenilik daha.
Dini ya da tıbbi nedenle bir çok ülkede erkek çocukları sünnet olmaktadır. Çocuklar için sünnet sonrası dönem daha da zor. Yaralı bölge pantolona değeceği için etek giyilir veya gece yorgana veya pikeye değeceği için uyku kabus olur. Birçok erkek çocuk etekle sokağa çıkmak istemez.Sünnet külodu erkek çocukların kabusu olan bir çok sorunu çözmüştür.
Bir külodun ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı, yaralı bölgeye pantolon ve örtü değmesini engeller. Bu şekilde çocuklar gündüz pantolon giyip dışarı çıkabilir. Gece de örtü korkusu olmadan yatabilir.
Plastik yapıda bulunan delikler sayesinde hem yaralı bölge havasız kalmaz hem de henüz çişini söyleyemeyen çocuklara sünnet sonrası, sünnet külodunun üstüne bebek bezi bağlanarak yatırılması sağlanır. Gece çiş kaçıran çocukların çişleri plastik üzerindeki deliklerden çıkarak bebek bezine geçer.
Kumaş %100 Pamuk, plastik kap
1 no: 5-18 kg 2 no: 18-36 kg 3 no: 36-50 kg.
Sağlıklı mıdır? Sünnet külodu artık birçok doktor tarafından da önerilmektedir. Çünkü yaranın erken iyileşmesi için dış etkenlerden de uzak tutulmalıdır. Sünnet külodu yaralı bölgeyi plastik bir hazne içine alarak dış etkenlerden korumakta, havalandırma delikleri de hava almasını sağlamaktadır.
Sünnet külodu üzerine pantolon giyilir mi? Sünnet külodunun amaçlarından biri de budur. Sünnet külodu üzerine pantolon giyilebilir. Gece de yorgan veya pikeninin yaralı bölgeye değmesini engeller.