Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Bebek Yıkama Filesi & Minderi ART-8697 Pembe

245,32 TL
Stok Kodu 13544
Marka Sevi Bebe
Ürün Açıklaması
Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Bebek Yıkama Filesi Ve Minderi ART-8697 Özellikleri;


Bu ürünü üç fonksiyonlu olarak kullanmanız mümkün olacaktır.
Normal banyo fileleri 6 aya kadar kullanılırken, çok fonksiyonlu bebek banyo filesi/ minderini 2 yaşa kadar kullanabilirsiniz.
Kullanım pozisyonları:

Su içinde banyo pozisyonu: bazı anneler, bebeği banyo yaptırırken, bebeğin suya değmesini isterler.bu durumda plastik tutucular kullanılmadan, ürün banyo minderi olarak, minderin altındaki vantuz küvete yapıştırılarak kullanılır.Bu şekilde suyun minderi kaldırması engellenmiş olur.
Banyo filesi pozisyonu: bebek küvette oturana kadar, filenin üzerindeki 5 adet plastik tutucu,resimde görüldüğü gibi küvete takılır, güvenle bebek banyo yaptırılır. Bu ürün küvetin içine girdiği için, hem bebek suya daha yakın olacak ve üşümeyecek, hem de kendini küvet dışına atma riski olmayacaktır.
Oturma pozisyonu: bebekler 6 aydan sonra filede yatmazlar. Bebek oturmaya başladıktan sonra bebeği banyo yaptırmak daha da zordur. Bu durumda ortadaki iki plastik tutucuyu takmayarak,bebeği oturma pozisyonunda banyo yaptırabilirsiniz.
Elleriyle özel ve yumuşak tutma yerlerini tutarak kendilerini daha güvenli hissedecekler.Ayrıca sert banyo oturakları erkek çocuklarında yumurtalıkları incitmektedir. Boncuk satraforun yumuşaklığı ile ezilme sorunu da ortadan kalkacaktır.
Ürün sağlıklımıdır?

Çok fonksiyonlu bebek banyo filesi/ minderinde file kumaş ve boncuk strafor kullanılmaktadır. Ürünü sudan çıkardıktan sonra su süzülerek kısa sürede kuruyacaktır.
Süngerdeki gibi, içinde kirli su tutarak, bakteri üremez. Boncuk strafor, sıcak yemek tabakları, çay ve kahve bardaklarında kullanılacak kadar da sağlıklıdır.