Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Play-Doh Market Kasası Oyun Seti E6890

343,09 TL
Stok Kodu 39342
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Market Kasası Oyun Seti E6890 Özellikleri;


Oyuncak yazar kasaya bayılan çocuklar, artık bu setle kendi Play Doh oyuncak yazar kasalarına sahip olabilecek!
Bip sesli sabit oyuncak tarayıcı, elde kullanılan barkod damga ve düğmeye basıldığında ses çıkararak açılan yazar kasayla ne kadar eğlenebileceklerini düşünün.
Çocuklar, sete dahil 5 yiyecek kalıbı ve yarım kalıplarla süt ve komik sebzeler gibi kendi Play-Doh ürünlerini oluştururken süpermarket eğlencesine doyacak.
Market oyunu deneyimi için her şeyi sepete ve alışveriş çantasına atın. Cüzdan kalıbıyla kasaya koyulabilecek madeni ve kağıt paralar oluşturun.
Sete, kredi kartı kalıbı da dahil.
Klasik Yazar Kasa Sesleri: Yazar kasadaki oyuncak tarayıcı, üzerine Play-Doh oyun hamuruyla yaptıklarınızı koyduğunuzda bip sesi çıkarır ve çekmecesini açtığınızda yazar kasadan ses gelir.
Play-Doh Market Kasası oyun seti, 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir ve okul öncesi çocukların okulda sayı saymasına yardımcı olabilir.
Fiş ister misiniz? Play-Doh fiş yazıcıdan bir tane çıkarın ve müşterinize "iyi günler" dileyin!
Set içerisinde; elektronik oyuncak yazar kasa, elde kullanılan barkod damga, sepet, cüzdan şeklinde kalıp, 5 oyuncak yiyecek kalıbı, alışveriş çantası, silindir, plastik bıçak, kullanma kılavuzu ve 4 kutu Play Doh Oyun Hamuru yer almaktadır.
2 x 1,5V AA/LR6 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.
Paket ölçüsü: 22 x 7 x 28 cm.
Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri