Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Play-Doh Dino Crew Obur Dinozor F1504

343,09 TL
Stok Kodu 76253
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Dino Crew Obur Dinozor F1504 Özellikleri;


3 yaş ve üzeri çocuklar için bu Play-Doh T-Rex oyuncağıyla yaratıcı olmanın pek çok eğlenceli yolu var! Yeşil dinozor figürü, pterodactyl arkadaşı ve zehirli olmayan hamuruyla doldurulmuş 3 Play-Doh yumurtasıyla tekrar tekrar tarih öncesi maceraları hayal edin. Çocuklar çiğneme eyleminini canlandırırken Play-Doh dinozorunun karnından ve arka taraftan dışarı çıkmasını izlerken dino çıtırtı, yudum, höpürtü, pırtlama ve geğirmeyi duyun. Oyuncak pterodactyl arkadaşı, yuva için küçük yarım yumurta yapar. Kız ve erkek çocuklar için tamamen kükreyen bir dinozor oyuncağıdır. Dinozorları seven çocuklar için harika!
Dino ekibiyle maceralar sizi bekliyor!
Dinozorlarla eşleşip Play-Doh oynadığınızda şiddetli eğlence sizi bekliyor!
3 yaş ve üzeri küçük dinozor hayranları için hazırlanan bu dinozor setiyle hayal gücünüzü tarih öncesi günlere geri götürün.
Kendi krizinizi benimseyin Rex
Kendi Play-Doh evcil dinozorunuz! Pekala, nazik. Kahkaha ve aksiyon sesleriyle, dino-severler ile birçok yaratıcı fikri ateşleyeceği kesin.
Bu dinozor, sofra adabı konusunda kesinlikle bir ders almalı!
Çıkardığı komik ses efektleri, Play-Doh oyun hamurundan yaptıkları şeylerle oynayarak çocukların eğlenmesine yardımcı olur.
Dinozorlar da herkes gibi Kaka Yapar
T-Rex, Play-Doh tasarımınızı hazırladıktan sonra, parçaların midesine düşmesini izleyin ve sonra onları kaka yaptığında güzelce gülün!
T-Rex figürü, pterodaktil yumurta kalıbı ve Play-Doh marka oyun hamuru ile doldurulmuş 3 yumurta (net ağırlık 213 g).