Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu 2li Ortodondik Emzik 12 Ay+ Bej Leopar

212,37 TL
Stok Kodu 78633
Marka Mamajoo
Ürün Açıklaması
Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu 2Li Ortodondik Emzik 12 Ay+ Özellikleri;


Mamajoo Sterilizasyon ve Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Bej Leopar Emzikleri, BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddeler ile şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.
Mamajoo Ortodontik Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde damaklı formda tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki ekstra geniş hava delikleri salya birikimini önleyip sürekli hava dolaşımını sağlayarak bebeklerin hassas cildinin tahriş olmasını engellemeye yardımcıdır.
Mamajoo Ortodontik Emzikleri’nin güvenlik halkası gerektiğinde emziği ağızdan çıkarmak için tutmak, elde taşımak ve emzik askılarını kıyafetlere takmak içindir.
Mamajoo Sterilizasyon ve Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Bej Leopar Emzikler, ürünleri içinde steril ederek her zaman hijyenik olarak korumak ve taşımak için Mamajoo Sterilizasyon ve Saklama Kutuları içinde sunulur.
Mamajoo Sterilizasyon ve Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Bej Leopar Emzikler 0-24 ay bebekler için 3 farklı boyda, uyumlu renk ve desen seçenekleriyle üretilir.

Temizlik ve Sterilizasyon:​​​​​​​
Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir.
Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve emzikleri belirli aralıklarla değiştiriniz.
Mikrodalga kullanımı: Emziklerinizi iyice yıkayıp Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusuna yerleştirin ve 25 ml su ekleyin.
Mikrodalganızı 750 – 1000 W’a ayarlayıp 3 dakika çalıştırın.
Sonrasında bir süre soğumaya bırakıp içindeki suyu döktükten sonra ürünleriniz hijyenik olarak kullanıma hazır olacaktır.