Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Mamajoo Gece & Gündüz Biberonu 160ml

124,88 TL
Stok Kodu 78612
Marka Mamajoo
Ürün Açıklaması
Mamajoo Gece & Gündüz Biberonu 160 ML & Anti Kolik Biberon Emziği No:1 Özellikleri;


Biberon emziği değiştirilerek daha büyük bebekler için kullanılabilir.
Mamajoo Gece ve Gündüz Biberonu hem gündüz hem gece kullanım için uygundur.
Karanlıkta parlayan kapatma halkası biberonu gece kolaylıkla bulmanızı sağlar.
Mamajoo Gece ve Gündüz Biberonunun kapatma halkasının karanlıkta parlaması için belirli bir süre ışık alması gerekmektedir.
Gün içerisinde, bulunduğu ortamın ışığını emerek biriktirir ve ışık olmayan ortamda parlamaya başlar.
Ne kadar çok ışığa maruz kalırsa aynı doğrultuda parlaklığı artacaktır.
Mamajoo Gece ve Gündüz Biberonları bebeklerin sağlığı için uygun olmayan maddeler içermeyen, Türkiye, Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanımı onaylı PP ham maddesinden üretilmiştir.
Mamajoo Gece ve Gündüz Biberonlarının emziklerinde bulunan anti-kolik valf sistemi bebeğin beslenme sırasında hava yutması sonucu oluşan gaz sancısını (kolik) engellemeye yardımcı olur.
Mamajoo Gece ve Gündüz Biberonlarının anne göğsüne benzer formdaki Mamajoo Biberon Emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde anne memesi gibi esner ve kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm emziğin ucunu tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar.
Mamajoo Gece ve Gündüz Biberonları geniş ağızlı olduğundan doldurulması ve temizlenmesi kolaydır, geniş tabanı sayesinde kolayca devrilmez ve biberonun üzerindeki ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.
Mamajoo Gece ve Gündüz Biberonunun gövdesinde minik ellerin kolayca tutabilmesi ve kas gelişiminin desteklemesi amacıyla ergonomik kavrama kavisleri tasarlanmıştır.
Tatsız ve kokusuz Mamajoo Biberon Emziği, emzirme ve biberonla beslenme arasında uyum sağlar ve bebeğiniz biberonla beslenirken de emme güdüsünde farklılık hissetmez.
Biberonla birlikte kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akış oranlarına sahip 4 çeşit Mamajoo Biberon Emziği bulunur.

Temizlik ve Sterilizasyon:
Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir.
Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve belirli aralıklarla biberonları, düzenli aralıklarla biberon emziğini değiştiriniz.