Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Johnson's Baby Bedtime Saç ve Vücut Şampuanı 500 ml

22,79 TL
Stok Kodu 22695
Ürün Açıklaması
Johnson's Baby Bedtime Saç ve Vücut Şampuanı 500 ml Özellikleri;

Johnsons Baby Bedtime Şampuan 500 ml ile tanışın! Bebekleri seviyoruz.
İyi bir gece uykusunun yararlarının farkındayız.
Bu sebeple, bebeğinizin gece daha rahat uyumasını sağlayan klinik olarak kanıtlanmış bir program geliştirilmiştir.
Yatmadan önce, Johnson s Bedtime şampuanını kullanarak bebeğinize ılık bir banyo yaptırın, ardından rahatlatıcı NaturalCalm aroması içeren Johnson s Bedtime losyon veya Johnson s Bedtime yağ ile cildine hafifçe masaj yapın.
Johnson S Baby 100 yılı aşkın süredir annelerin güvendiği marka.
500 ml lik şişelerde mevcuttur.
3 adımdan oluşan klinik olarak kanıtlanmış Johnson s uyku rutini 7 ay ve üzeri bebeklerde 1 hafta ve üzeri kullanımda test edilmiştir.

Uyarı: Boğulma tehlikesi yaratabilecek küçük parçalar içerir.
Yetişkin gözetiminde olmayan çocukların erişemeyeceği bir yerde bulundurun.
Kalite mührü açılmış ürünleri kullanmayın.
Bileşenleri: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Lauroamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Polyquaternium-10, Propylene Glycol, Lactic acid, Glucose, Sodium Chloride, Polysorbate 20, PEG-150 Distearate, PEG-80 Sorbitan Laurate, Sodium Benzoate, Parfum Nasıl ve Ne Zaman Kullanmalısınız: Bebeğinizin saçını ıslatın. Elinize az miktarda şampuanı dökün, saçına nazikçe uygulayın ve durulayın. Bebeğinizin Cilt Bakımı Çok Daha Fazlası Anlamına Gelebilir: Johnson S 3-Adımlı Rutinin bir parçası olan uyku zamanı ürün serisi ile, uykuya hazırlanmak artık Çok Daha Fazlası anlamına geliyor. Tanıdık uyku öncesi kokumuz, bebeğinize artık dinlenme vakti geldiğini hatırlatır ve parfümlü bir banyo ürün ile banyo yapan bebeklerin uykudan önce %25 oranında daha az ağladığı gösterilmiştir. Siz bebeğinizi yıkarken ve losyon ile masaj yaparken ona hissettirdiğiniz nazik dokunuşunuzla birleşen bu koku, aranızdaki bağı güçlendirir ve bebeğinizin fizyolojik, bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimine katkıda bulunur."