Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Johnson's Baby Bedtime Bebek Losyonu 300 ml

27,37 TL
Stok Kodu 22696
Ürün Açıklaması
Johnson's Baby Bedtime Bebek Losyonu 300 ml Özellikleri;

Johnsons Baby Bedtime Losyon 300 ml ile tanışın!
Bebeklerin daha iyi uyumasına yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.
Nazik ve rahatlatıcı aromaların özel bir karışımı olan NATURALCALM içerir.
Bebeğinizin cildinin yumuşak ve pürüzsüz kalması için tüm gece etki gösterdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.
Klinik olarak kanıtlanmış yumuşak ve nazik formül
Dermatologlar tarafından test edilmiştir ve hipoalerjeniktir.
Bazen bebekler uyumakta zorlanırlar. Bu gece rutininin, sadece 7 günde bebeğinizin daha kolay uykuya dalmasına ve gece boyunca daha iyi uyumasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.
JOHNSONS baby Bedtime vücut şampuanı ile banyo, JOHNSONS baby Bedtime losyon ile nazik bir masaj ve birkaç dakika sessizlik ile, bebeğinizin daha iyi bir gece uykusu uyumasını sağlayabilirsiniz.
Bebeğinizin cildini yumuşak ve pürüzsüz tutmak için tüm gece etki gösterdiği klinik olarak kanıtlanan losyonumuz, bebeğinizin narin cildine uygun yumuşak ve nazik bir formül ile hazırlanmıştır.
300mllik şişelerde mevcuttur.

Bileşenleri: Water, Mineral Oil, Glycerin, Carbomer, Phenoxyethanol, Ceteareth-6, Methylparaben, Sodium Citrate, Stearyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Ethylparaben, Citric Acid, Propylparaben, Parfum.
Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Kalite mührü açılmış ürünleri kullanmayın.

Nasıl ve Ne Zaman Kullanmalısınız:JOHNSONS baby Bedtime losyonu, 3 adımlı uyku rutinimizin bir parçası olarak kullanarak, bebeğinizin uykuya dalmasına yardımcı olabilirsiniz.Bebeğinizin iyi bir gece uykusu uyumasına yardımcı olmak için, JOHNSONS baby Bedtime losyon ile nazik bir masajı da içeren 3-admlı uyku rutinimizi deneyin.
Bebeğinizin cildini yumuşatmak için, losyonu tüm vücuduna masaj yaparak uygulayın.
Bebeğinizin Cilt Bakımı Çok Daha Fazlası Anlamına Gelebilir:
JOHNSONS 3-Adımlı Rutinin bir parçası olan uyku zamanı ürün serisi ile, uykuya hazırlanmak artık Çok Daha Fazlası anlamına geliyor. Tanıdık uyku öncesi kokumuz, bebeğinize artık dinlenme vakti geldiğini hatırlatır ve parfümlü bir banyo ürün ile banyo yapan bebeklerin uykudan önce %25 oranında daha az ağladığı gösterilmiştir. Siz bebeğinizi yıkarken ve losyon ile masaj yaparken ona hissettirdiğiniz nazik dokunuşunuzla birleşen bu koku, aranızdaki bağı güçlendirir ve bebeğinizin fizyolojik, bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimine katkıda bulunur.