Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Humana Still Tee Emziren Anneler İçin Bitki Çayı 200 Gr

49,90 TL
Stok Kodu 7717
Ürün Açıklaması
Humana Still Tee Emziren Anneler İçin Bitki Çayı 200 Gr özellikleri;

Ürün Özellikleri: Emziren annelerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilir.
Sonuç: Annenin kaybettiği sıvı ihtyacını karşılamaya yardımcıdır.
Kullanım Şekli: 200 ml suya iki tatlı kaşığı çay konularak karıştırılır. Arzunuza göre sıcak veya soğuk tüketebilirsiniz.
İçerik: Bitkisel içeriklerden meydana gelmektedir.
Emzirme dönemindeki anneler için tasarlanmış olan bitkisel çaydır. Düşük kalorili ve % 100 bitkisel olan içeriği ile annelerin rahatlıkla ve severek tüketebileceği çay, özellikle doğumdan itibaren kullanılarak annenin kaybettiği sıvı ihtiyacını karşılamaya yardım eder.
Annelik kutsaldır, emzirmek de bebek ve anne arasındaki yapıcı bağdır. Anne, bebek arasında sevgi, şefkat ve güveni artırır.
Anne sütü eşsiz bir besin kaynağıdır, bebeğinizin hayatını, olumlu yönde, ömür boyu etkileyebilecek bir faktördür. Uzmanlar, bebeğin ilk 6 ay boyunca sadece, anne sütüyle beslenmesinin düzgün ve sağlıklı gelişiminde çok büyük etkisini olduğunu dile getirmektedirler.
Humana Still Tee, keçi sedefi otu, çemenotu, mine çiçeği ve rezene bitkisi içerir. Ayrıca C vitamini, sukroz ve maltodekstrin ile de içeriği zenginleştirilmiştir.
Çayın içeriğinde bulunan amber çiçeği, ağaç çileği, rooibos bitkileride doğal ve lezzetli bir aroma, renk ve tat sağlamak için kullanılmışlardır. %100 bitkisel olan çayı emziren anneler tüketebilirler.
HumanaAvrupa’nın en büyük mama üreticileri arasında bulunan dev bir kuruluştur. Dünyanın dört bir yanında güven, yenilik ve teknolojinin eseri ISO 9001 kalite sertifikalı ürünleri sizlerin kullanımına sunmaktadır.
Humana, annelerin en büyük dostu.

Hazırlama Şekli :
1 su bardağı suyun içerisine (200 ml.) tepeleme olarak 2 tatlı kaşığı çay konularak karıştırılır ve isteğe göre sıcak, soğuk ya da ılık içilebilir.

Kullanım Şekli :
Günde 3 - 4 defa kullanılması önerilmektedir.
Kullanıldıktan sonra 24 saat ile 72 saat arası etkileri görülebilmektedir.