Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Hot Wheels Track Buılder Kutulu Uzman Serisi Yarış Seti FLK89 GCF91

228,72 TL
Stok Kodu 76064
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Track Buılder Kutulu Uzman Serisi Yarış Seti FLK89 Özellikleri;


Çocuğunuz Track Builder setleriyle efsanevi bir Hot Wheels® pisti oluşturmaya başlayabilir ya da yaratıcılığını ve deneyimlerini bir sonraki boyuta götürmek için var olan pist setine yeni parçalar ekleyebilir.
Neredeyse sonsuz birleştirme seçeneği ile parçaları ve Pist Viraj Noktalarını yeniden ayarlayabilir ve kendine göre düzenleyabilir.
Bu muhteşem kit, Track Builder koleksiyonuna başlamanın harika bir yolu.
Bu kitteki parçaların çoğu birden fazla şekilde kullanılabilir, bu sayede çocuklar hayal güçlerini ve oyun setlerini geliştirebilir.
En iyisi de setin kutusu da gösterinin bir parçası. Kutu diğer parçalar, pistler ve fırlatıcılarla birlikte yarışmak için veya set parçalarını ve aksesuarlarını depolamak için kullanılabilir.
Hot Wheels Track Builder Bloklu Başlangıç Paketi; turuncu pist parçaları, blok parçaları, birbirinden farklı rampaları, bağlantı noktaları, fırlatıcısı ve altında iki doksan derece pist dönüş noktası ve çok sayıda birleştirici noktası ile birlikte satılır.
Yarış macerasını hemen başlatmak için bir Hot Wheels® aracı pakete dahildir.
Evde bulunan bazı nesnelerle, örneğin kırmızı bardaklarla, kağıt borularla ya da Mega Blok mini bloklarınızla birleştirilebilir.
Ürün Boyutu: 22 cm x 34 cm x 18 cm
Yaş Grubu: 6 Yaş ve Üzeri