Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Fisher Price Mini Yumuşak Kitap GFX90

73,13 TL
Stok Kodu 39275
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Mini Yumuşak Kitap GFX90 Özellikleri;


Bebeğiniz bu yumuşak öğrenme kartlarını çevirerek, sallayarak ve buruşturarak sayıları, hayvanları ve çok daha fazlasını keşfedebilir.
Bebeğiniz, Fisher-Price Mini Yumuşak Kitap sayfalarını çevirmeye bayılacak!
Yüksek kontrastlı ve renkli görsellerin bulunduğu 10 yüzün yanı sıra harika pürüzlü dokusu ve birbirine çarpıp ses çıkaran iki boncuğu ile bu yumuşak öğrenme kartları, bebeğinizi eğlendirirken duyularını da harekete geçirecek.
Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde bu kartlarla sayıları, şekilleri ve sevimli hayvan dostlarımızı tanıyacak. Oyun ve gelişim bir arada
İnce motor becerileri: Kartların pürüzlü dokusu, bebeğinizi nesneleri kavramaya teşvik ederek el becerilerini güçlendirir.
Duyusal beceriler: İlgi çekici dokular ve sesler, bebeğinizin dokunsal ve işitsel duyularını uyarırken parlak renkler ve yüksek kontrastlı görseller, gelişmekte olan görsel becerilerini pekiştirir.
İlk bilgiler: Bebeğiniz, yumuşak kartlarla oynarken sevimli hayvanlar ona 1'den 5'e kadar sayıları tanıtır ve bebeğinizi matematikle tanıştırır.
Bebeğinizin çevirebileceği, sallayabileceği, buruşturabileceği ve "okuyabileceği" 5 yumuşak sayfa, taşınabilirlik sunan bağlantı halkası ve birbirine çarpınca ses çıkaran 2 adet boncuk
Sayfaların önünde parlak renkler ve sayılar
Sayfaların arkasında yüksek kontrastlı hayvan resimleri ve şekiller
İlk ve son sayfalarda eğlenceli ve pürüzlü yüzey
Doğumdan itibaren her yaştan bebek için