Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Deerma Ultraviyole Ultrasonic Soğuk Buhar Makinesi F628S

366,01 TL
Stok Kodu 30953
Ürün Açıklaması
Deerma Ultraviyole Ultrasonic Soğuk Buhar Makinesi F628S Özellikleri;


- Çalışma Voltajı (v): 220-240V, 50/60HZ
- Çalışma Gücü (w): 25W
- Kapasite (L): 5 Litre
- Buhar Miktarı: ≤350ml/s
- Kapsama Alanı: 25-30 ㎡
- Ses Seviyesi: < />- Renk: Beyaz- Ağırlık: 1.2Kg- Boyutu (mm): 190x190x350mm


Ürün Açıklaması;


Derinlemesine sterilize edilmiş su buharı ile ailenizin sağlığını koruyan nemlendirme.Entegre Su Kanalı Her Damlasında Sterilize Su SağlarDeerma Nemlendiriciye tek yönlü su kanalı ve Ultraviyole Sterilizasyon sağlayan UV lambaları entegre edilmiştir. Nemlendiriciye koyulan her su ilk önce su kanalında ultraviyole sterilizasyon işlemi görür ve sonrasında atomizasyon bölümüne gider. Böylece nemlendirici herhangi bir sağlık problemine neden olmayacak kadar temiz ve taze bir buhar verir.

Ultraviyole Sterilizasyonun Büyülü Etkisiyle Sağlığınızı KorurDeerma DEM F628S Ultrasonik Hava Nemlendiricisi atomizasyondan önce suyu derinlemesine sterilize eder. Sadece sterilize edilmiş su ile gerçekleştirilen nemlendirme, ailenizin ve sizin sağlığınızı koruyan nemli bir ortam sağlar.

Akıllı Nem Kontrolü ile Rutubetsiz NemlendirmeSıcaklık ve nem sağlığınızla yakından ilişkili değerlerdir. Uygun sıcaklık ve nemlilikteki bir ortamda fiziksel sağlığınız için gerekli standartlar sağlanmış olur. Deerma DEM F628S Ultrasonik Hava Nemlendiricisi havadaki nemi %45-90 arasında belirlediğiniz bir değerde sabitleyerek sağlığınız için uygun koşulların oluşmasını sağlar.>

Dijital Sıcaklık ve Nem GöstergesiDeerma DEM F628S Ultrasonik Hava Nemlendiricisindeki dijital ekran sıcaklık ve nem göstergeleri, hedeflediğiniz nemlendirme etkisini sağlayabilmeniz için mevcut sıcaklık ve nem bilgilerini gerçek zamanlı olarak sunar.

Işıksız ve Sessiz NemlendirmeDeerma DEM F628S Ultrasonik Hava Nemlendiricisi, sizi rahatsız edebilecek herhangi bir gürültü çıkarmadan sessizce çalışır. Çalışma ses seviyesi 30dB kadar düşüktür. Dijital ekrandaki ışığın gece uyurken sizi rahatsız etmesini istemezseniz, “Timing” – “Zamanlayıcı” düğmesine 3 saniye kadar basarak ekranı kapatabilirsiniz.

Ufak Boy, Büyük KapasiteDeerma DEM F628S Ultrasonik Hava Nemlendirici küçük bir boyuta sahip olmasına rağmen, 5 litrelik kapasiteye sahiptir. Tek bir defa su ekleyerek tüm gün çalıştırabilirsiniz. Haznedeki su miktarını şeffaf su seviyesi göstergesinden görebilir ve gerektiğinde su ekleyebilirsiniz.