Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Deerma Gümüş İyonlu Ultrasonik Buhar Makinesi F426

320,25 TL
Stok Kodu 74810
Ürün Açıklaması
Deerma Gümüş İyonlu Ultrasonik Buhar Makinesi F426 Özellikleri;


Deerma Dem F426 Gümüş İyonlu Ultrasonik Hava Nemlendirici
4,8 Litre Kapasitedeki Su Haznesiyle Tüm Gün Süren Nemlendirme Etkisi
Ürün Özellikleri;
4,8 litre su haznesi
Gümüş İyon su arıtma kutusu
Aktif karbon filtre
1-5 mikron inceliğinde buhar
Buhar ayarı için kademesiz düğme
Saatte 280 mililitre buhar kapasitesi
Seramik atomizer plaka
Düşük su seviyesi ve elektrik kesintisi koruması
36dB düşük ses
Şeffaf su göstergesi
Kaymayı önleyici ayak pedi
Yetersiz su miktarı koruması
4,8 Litre Su Kapasitesi Büyüklüğünde Su Haznesi:
F426 Nemlendirici tam kapasite su ile doldurulduğunda 20 saat boyunca aralıksız çalışarak neredeyse tüm gün süren bir nemlendirme etkisi sağlar.
Havayı Arındırmak İçin Aktif Karbon Filtre:
Nemlendiriciye giren hava önce hava girişindeki aktif karbon filtre süzgecinden süzülür ve yoğun petek yapılı mikro gözenekler, temiz havayı arındırmak ve su buharını daha temiz hale getirmek için geniş alandaki kirleri ve ince tozları emer.
Gümüş İyon Kutusu:
Deerma Gümüş İyon Su Arıtma Kutusu, geliştirilmiş dörtlü kombinasyonuyla sterilizasyon / adsorpsiyon / kireç çözme / koku giderme etkisi ile sudaki bakterlerin % 99,99’unu öldürmekle kalmaz, aynı zamanda kötü kokuyu da emer, su sertliğini yumuşatır, su buharına aromatik koku özelliği ekler.
1-5 Mikron İnceliğindeki Su Buharı Cilde Nüfus Ederek Derinlemesine Nemlendirme Etkisi Sağlar
Uygun incelikteki buharın rahatlatıcı etkisi vardır. Su buharı, seramik atomizer plakanın yüksek frekanslı salınımı ile 1-5 μm inceliğindeki mikron partiküllere dönüştürülür ve daha sonra, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilmesi için havaya eşit bir şekilde yayılır.
Özel Tasarım Dikey Buhar Salınımı:
Geniş ağızlı dikey sprey etrafa su damlası sıçramasını engeller. Oturma odasında, yatak odasında, iş yerinde veya diğer mekanlarda zemini ve mobilyayı ıslatmadan rahatlıkla kullanılır.
Buhar Ayarı İçin Kademesiz Düğme:
Kademesiz düğme tasarımı sayesinde buhar miktarını ortamın ihtiyacına ve ruh halinize göre dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.
Işıksız Düşük Sesle Nemlendirme
Deerma DEM F426 Ultrasonik Hava Nemlendirici’nin yapısı sizi hiçbir anınızda rahatsız etmeyecek şekilde tasarlandı. Işıksız tasarımı ve 36dB düşüklüğündeki sessiz çalışma prensibi ile uyurken, çalışırken, dinlenirken veya ders çalışırken sizi asla rahatsız etme. Ferah ve sessiz her anın tadını çıkarmanızı sağlar.
Düşük Su Miktarına Karşı Otomatik Kapanma Özelliği:
Su miktarının güvenli miktardan düşük seviyede olduğu tespit edildiğinde nemlendirici otomatik olarak bekleme moduna geçer. İçerisinde su olmadığı durumda nemlendirici otomatik olarak gücü keser ve nemlendiricinin çalışmasını önleyerek olası kazalara karşı sizi korur.