Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Clementoni Baby Shark Yumuşak Blok Sepeti 17425

100,59 TL
Stok Kodu 76058
Ürün Açıklaması
Clementoni Baby Shark Yumuşak Blok Sepeti 17425 Özellikleri;


Ürürün iki rengi mevcuttur. Göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir.
Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir.
Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır.
Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir.
Çocukların en çok sevdiği karakterlerle birlikte oynamaları için Baby Shark şeklinde ve sürprizlerle dolu orijinal bir sepet.
Kova içerisinde, 6 yumuşak Clemmy bloğu ve kullanışlı tabana yerleştirilebilen 1 Baby Shark karakteri mevcuttur.
Clemmy blokları yıkanabilir, toksik değildir ve bebeklerin tam bir güvenlik içinde oynayabilmeleri için tasarlanmıştır.
El becerilerinin gelişimini teşvik eder ve çocukların neden-sonuç ilişkilerini anlamalarına yardımcı olur.
18,5 x 20,5 x 13,8 cm