Çağrı Merkezi: 0 555 103 16 33

Braun IRT6020 Thermoscan Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

530,76 TL
Stok Kodu 18444
Ürün Açıklaması
Braun IRT 6020 ThermoScan Kulaktan Ateş Ölçer Özellikleri;-Doktorların kullandığı ve tavsiye ettiği 1 numaralı marka,-Patentli önceden ısıtılmış uç doğruluğu garanti eder,-ExacTemp® yönlendirme sistemi işlevi; doğru konumlama için ışık ve bip sesi,-Hızlı, nazik ve kolay kullanım,-Ateşi takip etmek için en son ölçüm değerini hatırlama,-Hijyenik, tek kullanımlık lens filtreleri. BPA ve lateks içermez,

-Doktorlar, çocuğun vücut sıcaklığını doğru ölçme konusunda, patentli, önceden ısıtılmış yumuşak ucu sayesinde, hassas Braun ThermoScan® kulaktan ateş ölçere diğer ateş ölçerlerden çok daha fazla güveniyor*. Diğer ateş ölçerlerin uçları ölçümün alındığı bölgeyi soğutabilir ve bu da hatalı ölçüm değerlerine neden olabilir. ThermoScan® termometrenin ucu, hatalı ölçümleri önlemek ve profesyonel doğruluğu sağlamak için kullanım öncesi ısıtılır. Ayrıca, ExacTemp® yönlendirme sistemi, bir ışık ve bip sesiyle konum ve ölçümün doğruluğunu teyit eder. Bunun yanı sıra, farklı kullanımlarda mikropların yayılmasını önlemeye yardımcı olan Braun onaylı tek kullanımlık lens filtrelerini de beğeneceksiniz. Yepyeni büyük ekranı ve ergonomik tasarımıyla Braun ThermoScan® kulaktan ateş ölçerin kullanımı şimdi çok daha kolay. Braun ThermoScan® kulaktan ateş ölçerin neden Doktorların 1 numaralı tercihi olduğunu keşfedin.

*Ipsos, Mayıs-Haziran 2012 tarihlerinde n=802 PH ve Pediatri Uzmanı arasında dört Avrupa pazarında (GE, UK, FR, NL ülkelerinin her biri için n=200) gerçekleştirilen çevrimiçi çalışma.